Poděkování

Díky lidem, kteří nemyslí jen na sebe, se nám každoročně sejdou finance či dary, které umožňují dětem zážitky a věci, které bychom ze svého rozpočtu od zřizovatele nepořídili.
Peněžní dary směřujeme především na trávení volného času dětí a jejich zájmovou činnost. Dětem zařídíme rekreaci, letní pobyt, dětský tábor a v zimě lyžování na našich horách, což mají děti asi nejraději. Ale především se snažíme o integraci dětí do společnosti tím, že je zapojujeme do veřejného života jako děti z běžné rodiny. Takže sportují či se hudebně a esteticky vzdělávají. O prázdninách odpočívají na tématicky zaměřených táborech, studenti se mají možnost zúčastnit jazykových kurzů v zahraničí.
Jsme rádi i darům hmotným. Ať je to oblečení, sportovní potřeby, výtvarné potřeby, hračky nebo zařízení do rodinných skupin, za každou darovanou věc jsme moc rádi.

 

Děkujeme všem, co na nás myslí. Všechny Vás máme jako přátele a rádi Vás u nás uvidíme.

 


 

Za finanční a věcné dary děkujeme těmto nadacím, společnostem, firmám a lidem: naši nejlepší kamarádi z Prahy, Ness Czech s.r.o., Nadační fond Srdce na dlani, Nadace Agel, Thomas s.r.o. Hlučín, Teradata, Korunka Luhačovice, Korunka Velké Losiny, Petra Hynarová, Jan Lisický, Tomáš Fajman, Svatava Skládaná,  Jiří Václavík, Nadace Terezy Maxové dětem, Jan Kramoliš, PP-EXPORT s.r.o., Monika Morongová, Nemocnice Agel Jeseník, a.s., JUDr. Marek Bánský, BcA Martin Doležal, PROFI, spol. s r.o. Ostružná, Golden Snack s.r.o. Chýnov, Mountfield, a.s. Mnichovice, MIELE, spol. s r.o. Brno, Petr Konečný, INNER WHEEL Klub Morava, Gabriela Škarková, Nadace Albert, Tomáš Slavata, Mevan´s Coffee Zlaté Hory, Mgr. Marie Horáčková, Nadace Malý Noe, PROTRUCK Jeseník z.s., Ennea caffé, Jan Macháček, Tančírna Račí údolí,  ZŠ a MŠ Jindřichov, ZAJEDNO s.r.o. Brno, NF Společné kroky, Kristýna Nováková, SEMINOLE CORP, a.s. Praha, Stanislav Kosour, Václav Krouhlík, Lucie Uhrová, Věra Pešková, Westland spol. s r.o. Otrokovice, Šárka Kazdová a Marie Zbořilová P+Z Tlumačov, JUDr. Irena Helmová, Jana Krákorová, Nadační fond HC Sparta Praha, Nadační fond Albert, Člověk v tísni, o.p.s. Praha, Peťa Wolf, BAUSTUDIO, s.r.o. Brno., Kamil Kresta – Investice do drahých kovů, Iva Zatloukalová Praha, Eva Zálešáková, Obec Uhelná, Lukáš Drlík, Jana Šulová, Jana Švecová, Kateřina Bílková, Petr Gladiš, Jaroslav Velíšek, Jiří Bihunec, Mgr. Martin Pieš, Petr Vítek, Radka Wutschik, Nadace Zlatá Andělka z. s. Šumperk, Prusa Research a.s. Praha, Sazka a. s. Praha, OC Čestlice s. r. o., Nadace Děti v akci, Ing. Martin Gec se spolužáky z gymnázia, Ivana a Petr Schenkovi Ondřejovice

Děkujeme všem.

 


 

Poděkování za vánoční dárky

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem hodným lidem. kteří se podíleli na tom, abychom pro děti připravili krásné vánoce. Jsou to: Nadační fond Srdce na dlani, zaměstnanci firmy Ness Czech s.r.o., Teradata, Městský úřad Staré Město pod Sněžníkem, firma Ondřejovická strojírna, a.s., paní Alena Macíková,  Nadace Agel, Nadace Děti v akci, Alfa plastic Bruntál, Nadační fond pomoci a znesnáze 21, SAMBA Co. Trail House, Mevan´s Coffee Zlaté Hory, Mýdlárna-mlýnky Mgr. Marie Horáčková, ČSOB Pojišťovna, Tančírna Račí údolí, BAUSTUDIO, s.r.o. Brno, Kamitiro s.r.o., projekt Milý Ježíšku, projekt Kola dětem a také společnosti Mountfield za krásný vánoční stromeček. Děkujeme!!!