Každý rok jezdíme v tuto dobu s našimi kamarády z Prahy na vodu. Sjíždíme řeky Sázavu, Divokou Orlici, aj. Letošní vodu s Pražáky, jsme vyměnili za klid, koně a kouzlo přírody na Ranči Mítov. Cestovali jsme vlakem a děti si to náramně užily. Tam už na nás čekali naši pražští kamarádi, kteří nám postavili stany. Večer se zpívalo u ohně a spalo ve stanech. Další den jsme strávili v zážitkovém parku Zeměráj. Park nabízí návštěvníkům interaktivní hry, bludiště, lukostřelnici, vodní hřiště a stezku naboso, kde si naše děti mohly vyzkoušet tradiční činnosti našich předků, jako je mletí mouky, tkaní nebo práce na hrnčířském kruhu. Pro naše děti to bylo zase něco nového, zajímavého a moc se jim tam líbilo. A jelikož na Ranči Mítov chovají koně, tak samozřejmě nechyběly projížďky na nich. Děti odjížděly nadšené, spokojené se spoustou zážitků. DĚKUJEME!
2024 Dětský domov Černá Voda