Setkání bývalých zaměstnanců

Každý rok v tomto období paní ředitelka dětského domova pozve bývalé zaměstnance na dopolední společné setkání. I letos tomu nebylo jinak a bylo to krásné setkání. Počasí sice moc nepřálo, ale my využili prostor jídelny, kde jsme si společně hezky popovídali u kávičky s občerstvením.