My děti

Mladší holky

MIA, 2 roky

Jsem sluníčko…usměvavá, šikovná holčička, už chodím do školky a moc se mi tam líbí.

 

SIMONKA, 5 let

Chodím moc ráda do školky, učím se nové věci, občas trošku trucuji.

 

NIKOLKA, 10 let

V domově jsem krátce, chodím do 4.třídy a mám ráda své mladší sestry a velkého bráchu.

 

KAROLÍNKA, 11 let
Jsem upovídaná, veselá, kamarádská holčička, chodím do čtvrté třídy a ve škole mě to moc baví. Pořád si ráda hraji s panenkou a vůbec se za to nestydím.

 

AMÁLKA, 12 let
Chodím do čtvrté třídy, ve škole se snažím a ráda pomáhám tetám v domově. Občas trochu zlobím a mám ve skříňce nepořádek.

 

KRISTÝNKA, 12 let
Ráda se učím nové věci, ráda jezdím na kole a hraji si venku na zahradě. Chodím do páté třídy. Baví mě skládat puzzle a kreslit.

Starší holky

ŽANETA, 13 let
Chodím do sedmé třídy. V domově jsem s bratrem. Mám moc ráda hudbu a tanec.

 

VANESSA, 14 let
Moc ráda sportuji. Hraji fotbal za tým žáků. I když jsem holka, baví mě to a jde mi to, i když je těžké se prosadit mezi klukama.

 

JARUŠKA, 15 let
V domově jsem se sestrou a bratrem. Mám ráda sport. Běhám, tancuji, jezdím na kole, lyžuji.

 

DENISA, 15 let
Chodím do deváté třídy a ve škole mi to celkem jde. Ráda poslouchám hudbu. Miluji tanec. 

 

PETRA, 16 let

V domově jsem krátce a jsem tady moc ráda. Studuji na hotelové škole, baví mě to, mám ráda malé děti a ráda s nimi pomáhám tetám.

 

DOMINIKA, 17 let
Nejvíc ze všeho mě zajímá hudba, ráda tancuji. Nerada se učím, hlavně matematiku. Už jsem na učilišti, vybrala jsem si obor kuchařské práce a moc se mi to líbí.

 

 

Mladší kluci

ALEX, 9 let
Mám 4 straší sestry. Rád si hraji se stavebnicemi a jezdím na kole. Chodím do druhé třídy a měl jsem samé jedničky. Občas zlobíme tetu s kamarádem Tobíkem.

 

TOBÍK, 8 let
Jsem nejmladší z pěti bratrů. Když jsme spolu, to je pak rachot!! Rádi zlobíme…. Chodím do první třídy a zatím mi to jde. Hraji fotbal za mladší žáky a rád dávám góly.

 

TADEÁŠ, 9 let
Chodím do druhé třídy a školu mám moc rád. Pořád se na něco ptám a učím se nové věci. Jsem totiž moc zvědavý a upovídaný. Rád si hraji s ostatními dětmi. Moc rád jezdím na kole.

 

JAKUB, 11 let
Jsem velký neposeda. Je mě pořád slyšet. Ve škole mě paní učitelka někdy chválí, občas ale zlobím. Rád si hraji s ostatními dětmi, hraji fotbal.

Starší kluci

PAVEL, 12 let
V domově mám sestru, kterou mám moc rád. Občas s klukama zlobíme tety. Rád sportuji, hraji fotbal, jezdím na kole, v zimě lyžuji.

 

DAVID, 12 let
Chodím do 6.třídy. Škola mě baví, učení mi celkem jde. V domově mám kamarády a taky starší sestru. Někdy jsem na tety pořádně hubatý a to se pak stydím. 

 

ISIDOR, 13 let
Jsem sportovec, ale nerad prohrávám. Hraji fotbal za okresní tým žáků a moc mě to baví. Jsem opora týmu. Ve škole bych mohl přidat.

 

IMRICH, 14 let
Rád pomáhám tetám, ale občas je taky zlobím. Mám hodně kamarádů ve škole i v domově. Baví mě hry na počítači.

 

LUKÁŠ, 14 let

V domově jsem chvíli a mám tu tři sestry. které mám moc rád. Rád si s nimi hraji. Baví mě hry venku s ostatními dětmi, pomáhám tetám, ve škole si zvykám a snažím se.

 

IVAN, 15 let
Jsem už velký kluk, chodím do devítky a brzy se budu rozhodovat co dál. Nejvíc ze všeho mě baví holky. Taky počítač a fotbal. Mám v domově čtyři mladší bráchy a často o sobě dáváme vědět.

 

FILIP, 22 let
Studuji již třetím rokem na vysoké škole, obor aplikovaná informatika. Vždycky to byl můj sen studovat. Držte mi palce, ať to zvládnu…