My děti

Mladší holky

MIA, 5 let

Jsem sluníčko…usměvavá, šikovná holčička, ale nerada poslouchám. Chodím do školky a moc se mi tam líbí.

 

SIMONKA, 8 let

Chodím do 2.třídy. Škola mě baví, nejvíce psaní. Občas trucuju.

 

KLÁRKA, 8 let

Na domově jsem se svým bratrem Matyášem. Chodím do 2. třídy ZŠ Černá Voda, ráda poslouchám, když mi někdo čte knížky, ráda tancuji.

 

NIKOLKA, 13 let

Chodím do 7. třídy ZŠ Žulová. Občas se urazím pro maličkost. Mám ráda tanec.

 

KAROLÍNKA, 13 let
Jsem upovídaná, veselá, kamarádská. Chodím do 7. třídy ZŠ Vlčice a ve škole mě to moc baví. Navštěvuji keramický kroužek v Jeseníku.

 

AMÁLKA, 15 let
Chodím do 7. třídy ZŠ Vlčice. Ve škole se snažím a ráda pomáhám tetám na domově. Občas trochu zlobím a mám ve skříňce nepořádek. Baví mě jezdit na kolečkových bruslích.

 

KRISTÝNKA, 15 let
Jsem sportovně nadaná, ráda jezdím na kole a hraji si venku na zahradě. Chodím do 8. třídy ZŠ Vlčice. 

Starší holky

ŽANETA, 16 let
Chodím do I.ročníku, SOU Gastro Jeseník, obor kuchař-číšník.  V domově jsem s bratrem. Mám moc ráda hudbu, tanec a svého přítele.

 

VANESSA, 17 let
Moc ráda sportuji. Chodím do I.ročníku, SOŠ Bruntál, obor elektrikář-silnoproud.  Na domově jsem ještě se dvěma sourozenci.

 

JARUŠKA, 18 let
V domově jsem se sestrou . Ráda tancuji, jezdím na kole, lyžuji. Chodím do III. ročníku SŠŘaOU Lipová-lázně, obor kuchař.

 

DENISA, 18 let
Chodím do do 3. ročníku Střední školy gastronomie a farmářství v Jeseníku, obor cukrář. Ráda poslouchám hudbu, miluji tanec. 

 

 

 

 

Mladší kluci

MATYÁŠ,  4 roky
Jsem na domově se sestrou Klárkou. Mám tu hodně hraček, líbí se mi tady. Navštěvuji místní školku.

 

ALEX, 12 let
Mám 4 starší sestry. Rád si hraji se stavebnicemi a jezdím na kole. Chodím do 5. třídy ZŠ Vlčice. Občas zlobíme tetu s kamarádem Tobíkem.

 

TOBÍK, 11 let
Jsem nejmladší z pěti bratrů. Když jsme spolu, to je pak rachot!! Rádi zlobíme…. Chodím do 4. třídy ZŠ Černá Voda a zatím mi to jde. Hraji fotbal za mladší žáky, navštěvuji kroužek karate.

 

ŠIMON, 13 let
Chodím do 5. třídy ZŠ Vlčice, stále vyžaduji něčí pozornost. Jezdím rád na kole.

 

JAKUB, 14 let
Jsem velký neposeda. Je mě pořád slyšet. Ve škole mě paní učitelka někdy chválí, občas ale zlobím, chodím do 8. třídy ZŠ Žulová. Rád si hraji s ostatními dětmi, hraji fotbal, na X-boxu.

Starší kluci

PAVEL, 15 let
V domově mám sestru, kterou mám moc rád.  Rád sportuji, hraji fotbal, jezdím na kole, v zimě lyžuji. Chodím do 9. třídy ZŠ Žulová.

 

DAVID, 15 let
Chodím do 9. třídy ZŠ Žulová, učení mi celkem jde. V domově mám kamarády a taky starší sestru. Někdy jsem na tety pořádně hubatý. 

 

IMRICH, 17 let
Rád pomáhám tetám, ale občas je taky zlobím. Mám hodně kamarádů ve škole i na domově. Baví mě hry na počítači, X-box. Chodím do II. ročníku SŠŘaOU Lipová-lázně, obor řemeslo.

 

LUKÁŠ, 17 let

V domově jsem se třemi sestrami, které mám moc rád.  Baví mě práce v kuchyni. Chodím do II. ročníku SOŠ Gastronomie a farmářství Jeseník, obor kuchař.

 

MATĚJ, 17 let

Pravidlům a režimu na DD se stále učím. Kde je nějaký průšvih, tam nesmím chybět. Chodím do I.ročníku SŠŘaOU Lipová-lázně, obor truhlář.