My děti

Mladší holky

MIA, 3 roky

Jsem sluníčko…usměvavá, šikovná holčička, už chodím do školky a moc se mi tam líbí.

 

SIMONKA, 6 let

Chodím moc ráda do školky, učím se nové věci, občas trošku trucuji.

 

NIKOLKA, 11 let

Chodím do 5. třídy a mám ráda své mladší sestry a velkého bráchu.

 

KAROLÍNKA, 11 let
Jsem upovídaná, veselá, kamarádská holčička, chodím do 5. třídy a ve škole mě to moc baví. Pořád si ráda hraji s panenkou a vůbec se za to nestydím.

 

AMÁLKA, 13 let
Chodím do 5. třídy, ve škole se snažím a ráda pomáhám tetám v domově. Občas trochu zlobím a mám ve skříňce nepořádek.

 

KRISTÝNKA, 13 let
Ráda se učím nové věci, ráda jezdím na kole a hraji si venku na zahradě. Chodím do 6. třídy. Baví mě skládat puzzle a kreslit.

Starší holky

ŽANETA, 14 let
Chodím do 8. třídy. V domově jsem s bratrem. Mám moc ráda hudbu a tanec.

 

VANESSA, 15 let
Moc ráda sportuji. Chodím do 8. třídy a v domově jsem ještě se třemi sourozenci.

 

JARUŠKA, 16 let
V domově jsem se sestrou a bratrem. Mám ráda sport. Běhám, tancuji, jezdím na kole, lyžuji. Chodím do 1. ročníku Odborného učiliště a praktické školy v Lipové – Lázních.

 

DENISA, 16 let
Chodím do do 1. ročníku Střední školy gastronomie a farmářství v Jeseníku, obor cukrář. Ráda poslouchám hudbu. Miluji tanec. 

 

PETRA, 17 let

V domově jsem moc ráda. Studuji na hotelové škole, baví mě to, mám ráda malé děti a ráda s nimi pomáhám tetám.

 

DOMINIKA, 18 let
Nejvíc ze všeho mě zajímá hudba, ráda tancuji. Nerada se učím, hlavně matematiku. Už jsem na učilišti, vybrala jsem si obor kuchařské práce a moc se mi to líbí.

 

 

Mladší kluci

ALEX, 10 let
Mám 4 straší sestry. Rád si hraji se stavebnicemi a jezdím na kole. Chodím do 3. třídy. Občas zlobíme tetu s kamarádem Tobíkem.

 

TOBÍK, 9 let
Jsem nejmladší z pěti bratrů. Když jsme spolu, to je pak rachot!! Rádi zlobíme…. Chodím do 2. třídy a zatím mi to jde. Hraji fotbal za mladší žáky a rád dávám góly.

 

ŠIMON, 11 let
Jsem v domově teprve krátce. Chodím do 3. třídy, stále vyžaduji něčí pozornost.

 

JAKUB, 12 let
Jsem velký neposeda. Je mě pořád slyšet. Ve škole mě paní učitelka někdy chválí, občas ale zlobím, chodím do 6. třídy. Rád si hraji s ostatními dětmi, hraji fotbal.

Starší kluci

PAVEL, 13 let
V domově mám sestru, kterou mám moc rád. Občas s klukama zlobíme tety. Rád sportuji, hraji fotbal, jezdím na kole, v zimě lyžuji.

 

DAVID, 13 let
Chodím do 7. třídy. Škola mě baví, učení mi celkem jde. V domově mám kamarády a taky starší sestru. Někdy jsem na tety pořádně hubatý a to se pak stydím. 

 

ISIDOR, 14 let
Jsem sportovec, ale nerad prohrávám. Hraji fotbal za okresní tým žáků a moc mě to baví. Jsem opora týmu. Ve škole bych mohl přidat.

 

IMRICH, 15 let
Rád pomáhám tetám, ale občas je taky zlobím. Mám hodně kamarádů ve škole i v domově. Baví mě hry na počítači.

 

LUKÁŠ, 15 let

V domově jsem chvíli a mám tu tři sestry. které mám moc rád. Rád si s nimi hraji. Baví mě hry venku s ostatními dětmi, pomáhám tetám, ve škole si zvykám a snažím se.

 

IVAN, 16 let
Jsem už velký kluk, učím se prvním rokem na truhláře v Šumperku. Nejvíc ze všeho mě baví holky. Taky počítač a fotbal. Mám v domově čtyři mladší bráchy a často o sobě dáváme vědět.